Firma Sanyo wprowadziła nową serię akumulatorów Eneloop (HR-3UTGB oraz HR-4UTGB) ze zwiększoną ilością cykli ładowania nawet do 1800 razy.
Większa pojemność z wydłużoną żywotnością - nowe eneloop'y zachowują do 70% zgromadzonej energii po 5 latach przechowywania.
Nowe akumulatorki eneloop o rozmiarach AA oraz AAA zachowują swoją pojemność nawet po 5 latach przechowywania..

Najnowsza ulotka dotycząca Sanyo Eneloop serii UTGB.
więcej
Witamy w serwisie www.eneloop.pl
Znajdziesz tutaj najważniejsze informacje dotyczące produktu, jakim są akumulatorki nowej generacji - Sanyo Eneloop

Zapraszamy do zakupów (także hurtowych) akumulatorków
Sanyo Eneloop w korzystnych cenach: www.hurt.com.pl.
Prowadzonym przez bezpośredniego importera firmę 
BALTRADE SP.J.
Zobacz koniecznie
Eneloop
Problemy ze standardowymi akumulatorami są znane chyba wszystkim. W przeciwieństwie do baterii można je zawsze naładować, mają dużą wydajność i są przyjazne dla środowiska. Niestety równie długa jest lista ich wad: często są wyładowane, gdy są potrzebne. Trzeba je ładować godzinami, zanim będą gotowe do użycia. Rozładowują się szybko w urządzeniach o niewielkim poborze mocy, nawet gdy nie są używane. Innymi słowy: nigdy nie wiadomo, czy akumulator jest naładowany, czy rozładowany.

Firma SANYO, największy na świecie producent akumulatorków, położyła raz na zawsze kres wadom standardowych akumulatorów dzięki innowacyjnej technologii pierwszych na świecie akumulatorków nowej generacji eneloop. Łączą one nowoczesną technologię akumulatorów NiMH z zaletami tradycyjnych baterii alkalicznych. Wszystko przemawia za rozpoczęciem korzystania z nowej technologii.

Chroń środowisko naturalne i oszczędzaj pieniądze – nadszedł czas na ogniwa eneloop!
Zobacz więcej ...

Eneloop łączy zalety baterii jednorazowych
i akumulatorków wodorkowych


Zapraszamy do zakupów
w hurtowni internetowej
www.hurt.com.pl

hurt.com.pl - importer i dystrybutor produktów firmy Sanyo


Ta witryna korzysta z plików cookie. W ustawieniach swojej przeglądarki internetowej możesz w każdym momencie wyłączyć ten mechanizm. W celu uzyskania dodatkowych informacji na ten temat zobacz informacje o cookies.
OK, zamykam